25 گران ترین جواهر دنیا که هوش از سرتان می برند مجله کسب و کار بازده | hsaatchi

امروزه Piaget از ترکیب مفاهیم قدیمی جهان و طرح های مدرن خود که در حال حاضر دارای تفاوت زیادی با رقبای خود هستن به رقابت پرداخته. اما معروف ترین آن طرح های Piaget، نشان رز هست که تبدیل به طراحی امضا این شرکت شده. هری وینستون در سال 1932 برند هری وینستون را پایه‌گذاری کرد. پس از مرگ وی در سال 1978، این شرکت به کار خود ادامه داد و سرانجام به شرکت الماس دومینیون تغییر نام داد. با این حال، جواهرات طراحی شده توسط ان کمپانی هنوز با نام هری وینستون شناخته می‌شوند.

گردنبند طلا بدون نگین (

طرح پلنگ از معروف‌ترین طرح‌ها در میان جواهرات کارتیه است که گاهی برای پاسخ‌گویی به سلیقۀ در حال تغییر مشتریان، در آن اصلاحاتی داده می‌شود یا در مفهوم آن تغییراتی به وجود می‌آید. کارتیه به وفاداری به آرت‌دکو شهره است اما بااین‌حال، چندین خط تولید آن از هنر طراحی دوران بر قدیم الگوبرداری می‌کنند. این برند در سال ۱۸۶۰ میلادی بنا شده و نامی آشنا برای کسانی است که به‌دنبال مجموعه‌های شخصی‌سازی‌شده می‌گردند. از شروع فعالیت تیفانی اند کو در سال ۱۸۳۷ میلادی، تولید محصولات کلاسیک این برند را صنعتگران و طراحان خبره انجام می‌داده‌اند.

علاوه بر این،الماسهایی اصل و با کیفیت در کنار سنگ های قیمتی دیگر را نیز می توان در این مکان خریداری کرد. خصوصا نمونه هایی که به صورت محلی به فروش می رسند، بهترین ها هستند. یکی دیگر از بهترین شرکت های طلا و جواهر شناخته شده، برند کشتی آرای است که در اصفهان فعالیت داشته و به عنوان هنر بومی خانوادگی، فعالیت خود را شروع نموده است. این برند که مطابق با سلایق بخش های مختلف کشور، طراحی و تولید خود را در طلا و جواهر انجام می دهد، توانسته است مشتریان وفاداری را جذب نموده و به یکی از بهترین برندهای جواهر سازی شناخته شود.

گردنبند رولباسی طلا (

این یک شرکت خوشه‌ای کالاهای لوکس است که جواهرات و ساعت‌های خود را طراحی، تولید و سایت خرید طلا و جواهر توزیع می‌کند. کارتیه به خاطر جواهرات و ساعت‌های مچی‌اش شهرت بسیار زیادی دارد. کارتیه شرکتی بود که برای ساعت‌های جادویی طرح‌هایی تولید کرد، ساعت‌هایی که عقربه‌های آن شناور به نظر می‌رسید و ظاهرا به موتور ساعت وصل نبود. “Bestiary” یک گردنبند الماس است و برای بوپیندر سینگ، مهاراجه‌ی پاتیالا ساخته شد.

  • این مجموعه نیز مانند کشتی آرای در استان اصفهان واقع می‌باشد و از سال ۱۳۷۶ فعالیت حرفه‌ای خود در زمینه طراحی و تولید طلا و جواهر را شروع کرده است.
  • در گذشته، از جواهرات و زینت آلات برای نشان دادن موقعیت اجتماعی، اصل و نسب و اهمیت فرد استفاده می‌شد.
  • پیاژه یک شرکت سوئیسی است که به خاطر ساعت‌ها و جواهرات لوکس معروف است.
  • محیط هنری و انرژی های عجیب و غریب آنها، نیروی تازه ای به فرهنگ پاپ شهر نیویورک و جوامع مد می دهد.

25 گران ترین جواهر دنیا که هوش از سرتان می برند مجله کسب و کار بازده | hsaatchi