10 بهترین اسکیپ روم نزدیک من بهترینو فروردین 1402 | allescape

10 بهترین اسکیپ روم نزدیک من بهترینو فروردین 1402 | allescape بهترین اتاق فرار تهران لقب خیلی سنگینیه که هیچوقت به هیچ اسکیپ رومی داده نشده. در کشور ما هم اولین اتاق فرار در سال 95 توسط تیم اسکیپ روم در شهر تهران طراحی و به اجرا گذاشته شد. این بازی جذاب، خیلی بیشتر از تصور طراحان بازی مورد استقبال واقع شد و محبوب گشت. به طوری که خیلی زود آوازه جذابیت و هیجان این بازی در تمام ایران پیچید و طرفداران ماجراجویی و سرگرمی را شیفته و شیدای خود ساخت. با وجود آن که مدت زمان زیادی از طراحی اولین اتاق فرار در ایران نمی گذرد، در حال حاضر تعداد مجموعه هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، بسیار قابل ملاحظه می باشد. گرفتن لقب بهترین تو هر زمینه ای سخت و مشکله مخصوصا اگه اون چیز ی بازی مثل اتاق فرار باشه.

۲. اتاق فرار سرقت از بانک

در این قسمت به نکاتی که قبل از تجربه اسکیپ روم‌های ترسناک باید ترس اسکیپ روم چیست؟ داشته باشید می‌پردازیم. در اکثر اتاق‌های فرار باید قبل از شروع بازی تلفن همراه خود را تحویل مسئول مربوطه بدهید. اهواز زیبا که همه به کارونش و پل­‌های بهتر از نیویورک و دانشگاه نفتش می‌شناسند، یک اتاق فرار نقلی اما با کیفیت دارد. اولین اتاق، اتاق فرار عروس مرده است که شما با جسد یک عروس خانم رو به رو می­‌شوید.

  • با این حال، اسکیپ روم ترسناک بازی‌ است که برای افزایش تجربه واقع‌گرایی و ترس در شرکت‌کنندگان طراحی شده است.
  • هفتمین مورد از لیست بهترین اتاق فرار تهران،‌ اتاق فرار کمپ آلفا است.
  • البته این مجموعه­ جذاب، تعدادی شعبه در نقطه‌های مختلف شیراز دارد؛ قصرالدشت دلبر، تاچارا، شعبه ساختمان الف در خیابان معالی آباد همگی از شعب این مجموعه هستند.
  • اتاق فرار سرقت به سبک کارآگاهی و هیجانی است و درجه سختی ۷۰ درصد دارد.

دکور اتاق فرار طالع نحس، یکی از نکات مثبت آن به‌شمار می‌رود که با داستان بازی همخوانی دارد. شاید همه قسمت‌های این اتاق فرار، حس یک خانه را به شما القا نکند، اما این موضوع، چندان به‌عنوان یک نکته منفی تلقی نمی‌شود. قطعاً با فضاسازی‌های خوبی که در جای‌جای این اتاق فرار ترسناک انجام داده‌اند، روند بازی را به‌خوبی پیش می‌برند. اینجا آدرسی بود که برای تهیه گزارش و نشستن پای صبح متولیان اولین و بزرگ‌ترین مجموعه اتاق فرار در ایران به آن سر زدیم.

اتاق فرار اتاق جنگ

اسکیپ‌باکس، یک بازی رومیزی است که برای شما تجربه‌ی هیجان‌انگیز اسکیپ‌روم یا اتاق فرار در خانه، محل کار یا کافه بازی را فراهم می‌کند. با دوستان، خانواده یا همکاران فکر کنید، سرنخ‌ها را کنار هم بچینید، راه خروج از مخمصه‌ای که در اون گرفتار شدید رو پیدا کنید و مأموریتتون رو به پایان برسونید… اتاق فرار گرمابه یکی از متفاوت‌ترین اسکیپ روم‌های حال حاضر شهر تهران با فضای نوستالژیک و باورپذیر سنتی ایرانی است.

اتاق فرار اورلوف

این مجموعه از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز و در حال حاضر چند سناریوی جذاب را در محیطی کاملا حرفه ای پیاده سازی نموده است. سر به نیست، از جمله اتاق فرارهایی است که در آن باید به تمامی جزئیات توجه کنید. در این بازی، حتی در هر اتاق، موسیقی ویژه و خاصی پخش می‌شود که طبق توضیحات بازی، دقیق گوش دادن به آن‌ها، شما را بهتر هدایت می‌کند و راحت‌تر می‌توانید پیش بروید. در این اتاق فرار می‌توانید میزان ترس را بین متوسط و زیاد کنترل کنید و پس از هماهنگی بازی را شروع کنید. سر به نیست، یک بازی طبقاتی و پرهیاهوست که برای بهتر بازی کردنش باید به تمامی نکات توجه کنید.