ویدئو وال Video Wall چیست فروشگاه وان‌تک | asilight

امروزه ویدیو وال‌ها برای مشاغل کوچک و متوسط ارزان‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر ویدئو وال هستند. آنها در دفاتر شرکت‌ها، مدارس، ادارات دولتی، بیمارستان‌ها، هتل‌ها و مساجد نصب می‌شوند. این دستگاه به شما امکان کنترل محتوای به نمایش در آمده در تلویزیونها را میدهد، اینکه چه زمانی و کجا تصاویر به نمایش درآیند. با استفاده از استریم IP یا ورودی فیزیکی، کنترلر محتوای مورد نظر را از تمام منابع مورد نظر مثل دوربینهای ویدئویی، ورک استیشن کامپیوتری و پلیرها ضبط کرده و آنها را در یک رابط کاربری قابل دسترس به نمایش درمیآورد. تنها نقطه‌ی قوت DLP نسبت به سایر ویدیو وال‌ها همین Bezel بسیار باریک (در حد صفر میلی‌متر) هست. ویدیو وال‌ها نسل جدید مانیتورهای صنعتی هستن و نسبت به مانیتورهای صنعتی نسل قبل قابلیت‌های بیشتر و بهتری دارن.

  • در این حالت نیاز دارید تا این تعداد مانیتورها را به گونه ای مدیریت نمایید.
  • برای آشنایی بیشتر با عملکرد یا قیمت ویدئو وال، یک گزینه را انتخاب کنید.
  • این نوع از سیستم پخش یکپارچه تصاویر از تکنولوژی لامپ تصویر یا پروژکشن بهره می برد.
  • شرکت ارتباط نما گستر با استفاده از تکنسین هاى متخصص و دوره دیده در زمینه سیستم …
  • ال سی دی مخصوصاً برای نمایشگرهای نزدیک که در آنجا فاصله دید کمی وجود دارد مناسب است.

۹- از آنها می توان در لابی یا محل انتظار برای استقبال از مشتریان و تبلیغ برند خود استفاده کرد. در این ماژول ها هرچه فاصله بین LED ها کمتر باشد تصویر نهایی رزولوشن و کیفیت بالاتری خواهد داشت. این مقاله صرفا جنبه‌ی معرفی داشته و محتوای آن توسط سفارش‌دهنده نگارش شده است، همیار آی‌تی مسئولیتی در قبال صحت عملکرد وبسایت معرفی شده نمی‌پذیرد. هتلها،دانشگاهها و مراکز آموزشی، مراکز خدماتی، سالنهای انتظار، اماکن مذهبی، فرهنگسراها، رسانه ها و مطبوعات، شرکتها و …

موارد استفاده از ویدیو وال‌ها

با فراگیر شدن سیستمهای اطلاع رسانی و تبلیغاتی دیجیتال ، نیاز به نمایشگرهایی که توانایی استفاده در مکانهای عمومی ، تجاری و صنعتی را داشته باشند به سرعت در بین استفاده کنندگان احساس شد . با توجه به اینکه تلویزیونهای خانگی و معمولی توانایی کار در چنین محیط هایی را برای مدت طولانی ندارند ، برند های شاخص تولید کننده سیستمهای تصویری مبادرت به طراحی و ساخت نمایشگرهای نسل جدید یا ویدئو وال نموده‌ اند . مسئله دیگری که باعث ایجاد تفاوت بین این دو نمایشگر می‌شود توان فنی و تکنولوژی بکار رفته در هر یک از این دو محصول است. ویدئو وال این امکان را دارد که تصاویر و فیلم‌ها را با کیفیت بالا نمایش دهد. بر خلاف تابلو روان، اساسا مهندسان و سازندگان ویدئو وال‌ها این وسیله را برای نمایش تصاویر در نظر گرفته‌اند.

بسته به نوع صفحه نمایش و سیستم انتخابی نصب شده، ویدئو والها میتوانند در شکلهای تخت، منحنی و حتی سه بعدی ساخته شوند. آنها میتوانند به اندازه کافی برای قابل حمل بودن کوچک باشند یا آن قدر بزرگ باشند که گوشهای از اتاق را بگیرند. این نوع نمایشگرها قابلیت استفاده بصورت ۲۴ ساعته را دارا میباشند، ولی به دلیل عمر نسبتا پایین لامپهای تصویر پروژکتور، هزینه نگهداری بالایی جهت تعویض لامپ های تصویر دارند. نقطه عطف این نمایشگرها قاب یا بزل بسیار نازک در حد صفر میلیمتر است، که بیشتر برای مکان هایی که خطوط بزل محدود کنند است مورد استفاده قرار میگیرند. از معایت دیگر این محصولات میتوان به آلودگی صوتی و حرارتی بسیار بالا اشاره نمود. همون‌طور که از معنی عبارت مشخصه، باید از اون‌ها در فضای باز استفاده بشه.

سیستم‌های چندمنظوره

با اینکه ریشه این دو محصول در اصل یکی هستند و شباهت‌هایی از نظر ساختاری با هم دارند، اما از نظر فنی تفاوت‌های زیادی با هم دارند. ما در ادامه می‌خواهیم تفاوت‌های بین این دو را بررسی کنیم تا بدانیم کدام یک از این محصولات گزینه مناسب‌تری برای استفاده ما خواهند بود. نمایشگرهای ویدیو وال در کنار هم یک تصویر را در مقیاس بزرگ و رزولوشن بالا نمایش می‌دهند. صفحه نمایش ویدئو وال معمولا از ترکیب مانیتورها، پنل‌ها یا پرده‌های نمایش که با چیدمان کاشی‌وار مرتب شده‌اند ساخته میشود. بسته به نوع صفحه نمایش و سیستم انتخابی نصب شده، ویدئو وال‌ها میتوانند در شکل‌های تخت، منحنی و حتی سه بعدی ساخته شوند.

فروش فوق العاده خودپرداز غیرنقدی Cashless ATM

ویدئو وال Video Wall چیست فروشگاه وان‌تک | asilight