هواساز خانگی، صنعتی و افقی بهترین قیمت‌ها + گارانتی دماتجهیز-بتا تهویه

هواساز خانگی، صنعتی و افقی بهترین قیمت‌ها + گارانتی دماتجهیز-بتا تهویه

نحوه عملکرد دستگاه هواساز با فیلتر ها به حذف حشرات از محیط کمک می کند. به دلیل فیلترهای تهویه مطبوع در هواساز حشرات کمتری در خانه شما وجود خواهد داشت. این فیلترها همچنین از پخش شدن کک روی خز حیوانات خانگی شما جلوگیری می کند و به طور کلی خانه شما را تمیزتر منبع نگه می دارد. دستگاه های هواساز را می توان بر اساس مکانیسم سرمایش و گرمایش و مواردی از جمله تامین هوا نیز تقسیم بندی کرد.

نحوه خرید انواع دستگاه های تصفیه آب

از هواسازهای هایژنیک جهت تهویه، فیلتراسیون، ایجاد فشار مثبت، کنترل دما و … فضای اتاق‌های تمیز استفاده می‌ شود. بیشترین بسترهای فیلتراسیون در هواسازهای هایژنیک مورد استفاده قرار می‌گیرد و نوع فن آن نیز پلاگ فن می ‌باشد. از هواسازهای هایژنیک در صنایع دارویی، نظامی، الکترونیکی و بیمارستان ‌ها، پژوهشگاه ‌ها و آزمایشگاه‌ ها استفاده می ‌شود. سیستمی که یونیت آن بصورت افقی است و معمولا در پشت بام یا اتاق هواساز نصب می گردد. البته در یک تقسیم بندی کلی دیگر این سیستم ها از نظر نوع فن، سیستم گرمایش و سرمایش، نوع کویل، نوع موتور، نوع رطوبت زن، سیستم کنترلی، ظرفیت و ابعاد نیز قابل تقسیم بندی می باشند. دستگاه هواساز که پرمصرف‌ ترین نوع دستگاه هوارسان محسوب می‌ شود، از سه قسمت عمده محفظه اختلاط هوا، بسترهای فیلتراسیون و محفظه فن تشکیل می ‌شود.

  • طرز کار دستگاه هواساز و نیاز مراکز مختلف به تهویه مطبوع لزوم این دستگاه ها را در صنایع مختلف ایجاب می کند.
  • دستگاه هواساز بر خلاف فن کوئل می تواند هم هوای تازه به داخل مکش و پخش کند و هم هوای داخل را به گردش در بیاورد.
  • این امر آغازی بر همگانی شدن استفاده از انواع دستگاه ها و سیستم های تهویه مطبوع در محیط های مسکونی، صنعتی، اداری و… بود.
  • شما می توانید در تالار یا در مکان های دیگر استفاده کنید اما باید مطمئن باشید که تاثیری بر روی انتقال کرونا دارد یا خیر؟ چون با شیوع کرونا یک سری محصولات که صرفا جنبه تجاری و تبلیغاتی دارند در بازار رایج شد!
  • مجموعه تخصصی دماتجهیز علاوه بر جواز کسب معتبر از اتحادیه صنف شوفاژ و تهویه مطبوع، دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و فعالیت سایت فروشگاهی خود را از سال 1383 در دفتر مرکزی تهران آغاز نموده است.

بنابراین می توان گفت که اولین نمونه از دستگاه های تهویه مطبوع نوعی هوارسان بوده است. با افزایش تقاضا در این زمینه، شرکتی تحت عنوان Carrier America در ایالات متحده شروع به کار کرد. همین، آغازی بر تولید انبوه و استفاده گسترده از اولین انواع سیستم های تهویه مطبوع شد. هواساز یا دستگاهی برای دستیابی به هوای مطبوع و سالم با دستیابی به دما و رطوبت مناسب می باشد.

هواساز صنعتی چیست ؟

همچنین در سیستم ایرواشر برای فیلتر هوا از آلودگی، انواع فیلتراسیون نیز تعبیه می شود. فیلتراسیون معمولا دارای انواع مختلف سلولوزی، پلی اتیلن و فلزی است. پس از آن ایده استفاده از این فرایند به عنوان یک عامل تاثیرگذار در سیستم تهویه مطبوع کلید خورد و اقداماتی در این زمینه صورت گرفت؛ اما هنوز زمان زیادی برای رسیدن به نتیجه نهایی لازم بود. سرمایش سیستم هایی که بر پایه سیکل تبرید تراکمی کار می کنند نسبت به این دستگاه مطبوع تر است.

هواسازهای صنعتی سهند هواساز

یکی دیگر از چیز های که باید در نظر بگیرید الکتروموتور و فن در این سیستم ها است که یکی از مهم ترین اجزا می باشد. اگر برند دستگاه شما معتبر باشد ممکن است هزینه زیادی داشته باشد ولی در هر صورت دارای راندمان بالا می شود و در هزینه های تعمیراتی تعویض و مصرف انرژی و… صرفه جویی می شود. استفاده از این نوع طراحی در شهرهای گرم و مرطوب امکان پذیر نمی باشد.

هواساز و دستگاه تصفیه هوا بسیار متفاوت هستند زیرا دستگاه های تصفیه هوا صرفاً هوا را تصفیه می‌کند و هیچ عملیات سرمایش و گرمایشی بر روی هوا ندارند. یکی از عالی ترین سیستم های گرمایشی و سرمایشی در جهان هواساز های ساختمانی یا AHR HANDELING UNIT که شکلی از سیستم تهویه مطبوع می باشند. در شرکت آسا تهویه طراحی این کویل ها توسط نرم افزار های تخصصی انجام می گیرد. به طور کلی، آب گرم/سرد شده به عنوان یک محیط گرمایی برای فن کویل ها عمل می کند. آب گرم یا سرد شده در مکان دیگری به واحد فن کویل فرستاده می شود تا از آن برای تامین هوای گرم/خنک به اتاق ها استفاده شود. دستگاه های هواساز خانگی حاوی فیلتری هستند که ذرات و مواد حساسیت زا مانند گرده و گرد و غبار را از گردش در هوا حذف می کند و به تمیز کردن هوایی که در اتاق تنفس می کنید کمک می کند.

2-تغییر دور فن هواساز که از طریق فرمان ترموستات نصب شده در مکانهای مناسب (اتاق ها وراهروها) انجام میشود. به دلیل فیلتراسیون هوا می‌تواند طول عمر قطعات را بسیار افزایش دهد. در مدلهای صنعتی به دلیل ابعاد بزرگ این دستگاه باید بصورت دمونتاژ به محل ارسال گردد بنابراین جهت نصب نیازمند نصاب خبره می باشید. تجهیزات مختلف دیگری برحسب نیاز می‌توانند درون این دستگاه کاربردی بکار روند. آمار دقیقی از میزان مصرف انرژی و بازده هر دو نمونه وجود ندارد. یعنی بخشی از هوا از بیرون و بخشی دیگر از هوای برگشتی داخل ساختمان تامین می شود.

روند رو به رشد تیم مانا تهویه در طی این دو دهه کاملا مشخص بوده و اعتماد کاربران و مشتریان و کارفرمایان این شرکت به خوبی جلب شده و این موضوع سبب افتخار ابدی گشته برای تمامی افراد این تیم. در خدمت شما گرامیان هستیم برای ارائه انواع سیستم های تهویه مطبوع در سراسر کشور. از دیگر نکاتی که باید در نظر بگیرید قیمت دستگاه هواساز است که یکی از مهم ترین مواردی است که باید در هنگام خرید هر چیزی در نظر بگیرید. اگر سیستمی که انتخاب می کنید دارای آپشن های بسیار زیاد و جدیدی است مطمئنا دارای قیمت بالاتری هم می باشد. برخی از این سیستم ها دارای اجزا و تجهیزات گران قیمت و ویژه ای هستند که از آن ها برای کاربری های ویژه استفاده می کنند و در اماکن؛ ساختمان های مسکونی، پاساژ ها و ….