معرفی بهترین وکیل مالیاتی در تهران | تکس مپ

معرفی بهترین وکیل مالیاتی در تهران | تکس مپ

همچنین، شما می توانید وکلای کل کشور را بر اساس استان، شهر و یا تخصص آنها در کادرهای زیر جستجو کنید تا لیست وکلای مورد نظر شما به نمایش درآید. اطلاعات یک مشاور حقوقی باید به روز باشد و از تمام تغییرات قوانین مالیاتی در بخش‌های مختلف مطلع باشد تا بتواند به شرکت‌ها اشخاص حقیقی کمک کند که واکنشی به موقع در تنظیم اظهارنامه یا لایحه دفاعیه از خود نشان دهند. گاهی اوقات عدم اطلاع کافی از قوانین و مقررات مرتبط با مالیات باعث می‌شود که میزان مالیات محاسبه شده برای اشخاص حقیقی و حقوقی بسیار بیشتر از سطح انتظار آنها باشد.

دریافت مشاوره مالیاتی قبل از اعطای وکالت به یک وکیل به ما کمک می‌کند که بتوانیم تا حدودی به توانایی ایشان پی ببریم. آقای اسکندری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور مالی و مالیاتی و دانشجوی مقطع دکتری رشته حسابداری با رویکرد استراتژیک و مالی و سرمایه گذاری هستند. آقای اسکندری به شرکت هایی همچون میهن، شرکت ملی نفت ایران، شرکت پالایش نفت جی، وزارت ورزش و جوانان و … خدماتی را ارائه داده اند. مشاوره های مالیاتی می تواند در زمینه مالیات بر ارزش افزوده، معافیت های مالیاتی، بخشودگی و جرائم مالیاتی، مالیات بر درآمد شرکت ها و مواردی از این دست باشد.

  • اگر با جستجوی وکیل مالیات تهران به این صفحه وارد شده اید یا اگر برای مساله حقوقی کسی را می خواهید که می توان او را زیر عنوان وکیل مالیات تهران تعریف کرد، همین صفحه را مرور کنید.
  • باید تمام جوانب پرونده ی ارباب رجوع خود را مورد بررسی قرار دهد و بهترین راه کارها را به شرکت ارائه و عملیات مالیاتی را با حداقل هزینه و جریمه انجام دهند.
  • مالیات بر حقوق از نظر حجم، ثبات، کارایی و سهولتی که در وصول دارد از اهمیت بسزایی برخوردار است.
  • در مقررات و آیین‌نامه دادرسی مالیات مرجع صالح برای رسیدگی مراجع شبه قضایی اداری و مرجع نظارتی می‌باشند.
  • پرسنل مالی یک شرکت می‌توانند با همکاری نزدیک با وکیل مالیاتی نسبت به تنظیم صورت‌های مالی مبادرت ورزند و به گونه‌ای دقیق و شفاف این صورت‌های مالی را تنظیم نمایند و میزان مالیات تعلق گرفته را به حداقل برسانند.

وکیل هایی که در حوزه ی مالیاتی مشغول هستند، با قوانین و مقررات مالیاتی و اصول حسابداری آشنا هستند و با فن بیان بسیار قوی خود می توانند در جلسات دفاعیه پرونده های مالیاتی از موکل خود دفاع کنند. این وکلا تسلط 100% به قوانین مالیاتی، تمام ماده ها و تبصره ها، بخشنامه ها و آیین نامه های مالیاتی دارند. این نوع مالیات بر درامد نیز به وسیله خوداظهاری تشخیص داده و تعیین می شود و توسط سازمان امور مالیاتی اخذ خواهد شد .

تا از بهترین نرم افزار حسابداری مدیریت سالن و زیبایی و آرایشگاه ✂️

مشکلات مالیاتی ممکن است برای هر شخصی به وجود آید و نیاز به راهنمایی یک شخص متخصص در این زمینه باشد. اگر در شهر تهران دچار مشکلات مالیاتی شدید، نیاز است تا از بهترین وکیل مالیاتی در تهران کمک بخواهید. وکیل مالیاتی با توجه به دانش و تخصصی که در زمینه ی امور مالیاتی دارد، می تواند به بررسی این مشکلات بپردازد و آن را رفع کند. سئوالی که شاید برای عموم مردم مطرح می باشد این است که درصد این مالیات به چه میزان می باشد ؟ در پاسخ باید گفت برای تمامی اجناس درصد ثابتی وجود ندارد . به طور مثال برای کالاهای اساسی مانند گندم ، برنج ، دانه های روغنی و غیره یک درصد می باشد و سایر اجناس اصولاً ۹ درصد به عنوان ارزش افزوده تعیین می گردد که این مالیات برعهده مصرف کننده نهایی می باشد . بر اساس آخرین قوانین و مقررات مالیاتی ، محاسبه ارزش افزوده ، با استفاده از خود اظهاری مالیاتی در سامانه ارزش افزوده می باشد و مهلت ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده ، ۱۵ روز بعد از پایان هر فصل می باشد .

خدمات وکیل مالیاتی و قبول پرونده‌های مالیاتی

این جرایم زمانی اتفاق می‌افتند که افراد، موسسات و شرکت‌ها از پرداخت به موقع مالیات سرپیچی کنند و مالیات مربوطه را پرداخت نکنند. مالیات مستقیم نظیر مالیات بر ارث، دارایی، درآمد، نقل و انتقالات بلاعوض و نظایر آن می باشد. مالیات مبلغی است که دولت از اشخاص ، شرکت ها و موسسات بر اساس قانون برای تقویت عمومی حکومت و تامین مخارج عامه دریافت می دارد. مالیات به عنوان اصلی ترین ابزار کسب درآمد برای دولت ها جهت دستیابی به تهداف اقتصادی و اجتماعی مطرح است و از طرف دیگر به عنوان ابزار کنترل دولت ها بر اقتصاد به شمار می رود و دولت ها می توانند از مالیات به عنوان ابزار سیاست گذاری اقتصادی نیز استفاده نمایند. ضمن این که شما به راهنمایی یکوکیل مالیاتیمجرب برای جمع آوری مدارک جهت ثابت کردن دعوی نیاز خواهید داشت. در صورتی که طبق این قانون وظیفه یا تکلیفی برای دفاتر رسمی مقرر شده است در صورت بروز تخلف علاوه بر مسئولیت تضامنی سردفتر با مودی در پرداخت مالیات یا مالیات های متلث مربوط شامل جریمه ای معادل ۲۰ درصد آن نیز خواهد بود در صورت تکرار شدن جرم مجازات به صورت حبس تعزیری درجه شش خواهد بود.