صرافی کوکوین Kucoin آموزش و بررسی 2022 تالاربورس

به طور مستقیم اتصال کارت خود به حساب کوکوین خود را برقرار کرده و به طور مستقیم به خرید ارزهای رمزنگاری با ارز فیات موجود در کارت اعتباری خود بپردازند. در این نوع از سفارش که برای خریداری مقداری ارز یا مقدار از پیش تعیین شده ای ارز استفاده می شود. قیمتی که در نظر گرفته می شود قیمت فعلی بازار است در زمانی که آخرین قیمت بازار به قیمت تریگر از پیش تعیین شده برسد، انجام می‌شود.

دسترسی به اطلاعات حساب در کوکوین

صرافی کوکوین Kucoin آموزش و بررسی 2022 تالاربورس

فروش گسترده موفقیت آمیز بود، زیرا KuCoin تقریباً ۲۰،۰۰۰،۰۰۰ دلار در BTC (در آن زمان) برای ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ KCS اینجا کلیک کنید جمع کرد. در صورت تمایل به افزایش امنیت رمزارز، KuCoin از توانایی ترید غیر حضوری مستقیماً از کیف پول خصوصی شما پشتیبانی می کند که توسط Arwen تسهیل می شود. صرافی کوکوین بیش از ۷۵۰ جفت ارز و بیش از ۳۸۰ ارز را ارائه می‌دهد. این طیف گسترده شامل ارزهای معروف مانند بیت کوین و اتریوم نیز می‌باشد.

 • KYC مخفف عبارت «Know your customer» و به معنای احراز هویت مشتری است.
 • پس اگر چگونگی ثبت نام در صرافی را نمی دانید، صفحه آموزش نحوه ثبت نام در صرافی کوکوین را مطالعه کنید.
 • کاربران IOS باید «Google Authenticator» را در اپ استور جستجو کنند.
 • ویژگی‌های پیشرفته، رابط کاربری بصری، اپلیکیشن موبایل از ویژگی‌های مهم کوکوین هستند.
 • فرض کنید اگر قیمت فعلی بازار برای ارز لایت کوین 203 تتر دلار باشد و معامله گر می خواهد 100 واحد لایت کوین خرید کند.
 • قبل از ورود به قراردادهای آتی حتما این قسمت را مطالعه کنید.
توکن های صادر شده در فازهای اول و دوم مشمول چهار دوره (۲ سپتامبر ۲۰۲۱، برای فاز یک) و دو سال قفل شدن دوره (۲ سپتامبر ۲۰۱۹، برای فاز دو) است. حساب سازمانی تأیید شده محدودیت برداشت شما را به ۵۰۰ BTC در هر ۲۴ ساعت افزایش می دهد. در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۸، KuCoin پیگیری راستی آزمایی مشتری را برای تسهیل مبارزه علیه مجرمان و طرح های پولشویی انجام داد. بارکدخوان اپلیکیشن، QR کد سایت را (مانند تصویر زیر ) اسکن کنید.

 • این دو صرافی جزء بهترین صرافی‌ها برای معاملات و خرید و فروش هستند و در مقایسه هر کدام از آن‌ها دارای محاسن و معایبی نسبت به یکدیگر هستند.
 • البته باید معیارهای دیگری را نیز برای انتخاب خود در‌نظر بگیرید و این به تنهایی کافی نیست.
 • کاربران همچنین می‌توانند بر اساس موجودی KuCoin Token خود، تخفیف‌های کارمزد معامله را دریافت کنند.
 • بعد بر روی Send Code بزنید و عبارتی که به ایمیل­تون ارسال میشه رو در کادر جلوش وارد کنید.
 • شایان ذکر است که اگرچه KuCoin ویژگی‌های امنیتی را ارائه می‌کند، برخی افراد ممکن است استدلال کنند که صرافی همچنان امن نیست.

تعداد کاربران کوکوین در بیش از 200 کشور دنیا به حدود 8 میلیون می‌رسد. این در حالی است که تنها نزدیک به 5 سال از روی کار آمدن این صرافی آنلاین می‌گذرد. برنامه «کوکوین – KuCoin» یکی از همین پلتفرم های قابل اعتماد است که در فهرست بهترین صرافی های دنیا قرار دارد. هر آنچه که برای ترید به آن احتیاج دارید در این اپ در دسترس شما قرار دارد. پیش از آنکه هرچیزی را درباره‌ی این صرافی بررسی کنیم، ابتدا بهتر است عملکرد این صرافی را در مقابل کاربران ایرانی بسنجیم. اول از همه، این صرافی دیجیتال به کاربران ایرانی، خدمات داده و ایرانیان برای ورود به وبسایت کوکوین و افتتاح حساب، نیازی به تغییر آی پی و یا استفاده از آی پی خارجی ثابت ندارند.

آیا ایرانیان مطلقا امکان استفاده از کوکوین را ندارند؟

در این پلتفرم افراد مختلف سفارش خود را ثبت میکنند و سپس این صرافی افراد معامله کننده را به یکدیگر وصل میکند. پس از انجام معامله این پلتفرم اقدام به دریافت کارمزد از طرفین معامله خواهد کرد. صرافی کوکوین به عنوان یک بستر معامله ای رمزنگاری شده در سال 2017 تاسیس شده و هم اکنون یکی از بهترین و امن ترین بستر های معاملات جهانی است. در مطلب امروز میخواهیم به بررسی کشور های غیر مجاز در صرافی کوکوین بپردازیم. بسیاری از افراد امروزه به دنبال بدست آوردن سود از طریق سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال هستند.