شما کلاس های مجازی هم دارین؟

اتوکد به متخصصان این امکان را میدهد که عملکرد چارچوب را در مرحله طراحی خود بررسی کنند. بسیاری از شرکت ها، صرف نظر از نوع تجارت شان، سال ها است که از اتوکد نسخه “Vanilla” استفاده می کنند. فراهم می آورد و ابزار ها و امکانات موجود در این نرم افزار باعث ایجاد سهولت در روند ویرایش و تجدید نظر توسط معماران گردیده است. در کل از نظر سایت سیویل 2 این کتاب آموزش اتوکد 2007 می تواند کمک های خوبی به کارآموزان این نسخه از اتوکد کند. دوره آموزش اتوکد AutoCAD یک دوره کاملا جامع است و اغلب کارآموزان پس از شرکت در این کلاس، برای ورود به بازار کار نیازی به حضور در کلاس های پیشرفته تر نخواهند داشت.

هر دو این نرم افزار ها برای نقشه کشی برق صنعتی استفاده می گردند، البته از اتوکد الکتریکال برای نقشه کشی برق ساختمان نیز استفاده می گردد. سلام، این آموزش در رابطه با آموزش نقشه کشی برق هست، و توضیحاتی که در مورد قطعات داده شده فقط جهت آشنایی کاربر با قطعات برق صنعتی می باشد. این آموزش مخصوص نقشه کشی برق صنعتی است، در رابطه با نقشه کشی برق ساختمان محصول دیگری تولید شده که در منوی مهندسی برق می توانید ملاحظه فرمایید. کمپانی Autodesk در سال 1982 نرم افزار اتوکد را با هدف ترسیم نقشه های دو بعدی ارائه نمود و بعد ها، امکاناتی را برای رسم و پردازش نقشه ها، به صورت سه بعدی نیز به آن افزود. همچنین برای راحتی کاربران محترم مهندس یار نسخه کامل نرم افزار Autocad 2019 شامل یک dvd نه گیگابایتی یا DVD 9 همراه با فیلم آموزش نصب به صورت رایگان همراه با این پکیج قرار گرفته است.

اگر به دنبال بهترین روش آموزش اتوکد دو بعدی هستید پیشنهاد می کنیم این مطلب را بخوانید، چرا که در این مطلب می خواهیم به طور کامل به موضوع آموزش اتوکد دو بعدی بپردازیم. تسلط کامل بر نرم افزار اتوکد باید در رزومه هر مهندس عمران و معماری باشد! مهندسین محاسب و طراح، پلان، محل ستون گذاری و تمام دیتیلهای سازه ای و غیر سازهای را که طراحی شده با کمک نرم افزار اتوکد ارائه میکنند. با استفاده از فرمان Trim میتوانید خطوط اضافی را تا محل تداخل آنها با خطی دیگر پاک کنید. این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید مدرسی حرفهای نرم افزار اتوکد را پیدا کنید. این پالت اطلاعات تان نسبت به اصطلاحات مربوط به حرفه تان را هم ارتقا می دهد تا بتوانید به کمک آن مفهوم سلسله مراتب درختی پالت را درک کنید. پیدا کردن مدرسی که بتواند آموزش اتوکد را بهگونهای به پایان برساند که شما بتوانید پروژههای جدی را انجام دهید، فوقالعاده مهم است.

با آموزش نرم افزار اتوکد، شما دانش خود در نرم افزارهای شرکت اتودسک را افزایش میدهید. اگر به دنبال ترسیمات دقیق و مهندسی باشیم و بخواهیم نقشه های با جزئیات و کیفیت بالا داشته باشیم، اتوکد حتما جزء نرم افزارهای انتخابی است. سلام، دوست عزیز نرم افزار اتوکد الکتریکال برای طراحی و نقشه کشی شماتیک مدار های برق (فرمان، قدرت و …) استفاده می گردد. سلام. میخواستم تفاوت نرم افزار اتوکد الکتریکال با ایپلن را بدونم.کدام یک از این دو نرم افزار برای طراحی نقشه برق ساختمان و صنعتی کاربرد دارد؟ سلام برای نقشه کشی مدار های فرمان کدوم رو پیشنهاد میکنید اتوکد الکتریکال یا ایپلن؟ سلام ببخشید مجدد مزاحم میشم من نسخه 2020 اتوکد رو نصب کردم و هیچی از این نرم افزار نمیدونم و خیلی علاقه دارم یاد بگیرم یه آموزش صفر تا صد میخوام که الان که هیچی از این نرم افزار و کار باهاش بلد نیستم بعد از پکیج شما حرفه ای بشم در ضمن رشته مهندسی برق قدرت هم هستم …

Nameplate، Item Number و Balloon اضافه میکنیم.

پس تو این بازار کار رقابتی از مهندسین دیگر جا نمون! اتوکد (AutoCAD) نرمافزاری است که برای ترسیم نقشههای مهندسی و صنعتی آموزش autocad به کار میرود. برای استفاده از نرمافزارهای شرکت AutoDesk، اول باید یک اکانت بسازید. معمولا فعالساز مجموعه نرمافزارهای Autodesk بهصورت یک کرک عمومی توسط گروه XFORCE منتشر میشود و این نسخه هم همینطور است. نرم افزار ارسالی در حالت پستی ورژن 2019 است و هیچ تفاوتی با نسخه آموزش داده شده ندارد. اما خود نرم افزار توش نبود. اما هریک از این روشها در طراحی و آموزش اتوکد در چه حوزههایی کاربرد دارد؟ در نرم افزار اتوکد مکانیکال از اشتباهات ناخواسته بدلیل استفاده از مدل سه بعدی به جای دو بعدی جلوگیری می شود.

این به شما کمک می کند تا هنگام جمع آوری اطلاعاتی مثل ارتفاع سقف و سازه، کل سیستم ها را هایلایت کرده و آن را به یک صفحه تبدیل کنید. مثل اکثر محصولات اتوکد ، MEP کلی ابزار مختلف و راهکار پیچیده برای استفاده دارد. در این دوره آموزشی AutoCAD Mechanical ، اصول اولیه کار با رابط کاربری AutoCAD Mechanical پوشش داده خواهد شد و گام به گام با کاربران این نرم افزار در طراحی یه قطعات مختلف پیش می رویم و در فرایند تولید نقشه ها و طرح های دقیق و اندازه گذاری شده مکانیکی راهنمایی های مورد نیاز ارائه می گردد. آموزش خواهید دید چگونه اشکال هندسی را ایجاد و ویرایش کنید، و با کمک کتابخانه قطعات استانداردهای مهندسی را به نقشه های خود بیاورید.

شما در این نرم افزار با ابزارهای گزارش دهی و زمان بندی برای کنترل ساخت و تولید در مراکز صنعتی آشنا خواهید شد. شما با نحوه بالن گذاری نقشه های خود جهت علامت گذاری آشنا خواهید شد. با اینکه نرم افزار اتوکد عموما برای نقشه کشی دو بعدی استفاده می شود، در ورژن های جدید اتوکد، رفتن از ابزارهای طراحی دوبعدی به محیط سه بعدی از همیشه آسان تر شده است. هدف این دوره آشنا کردن دانشجویان با اصول و مقدمات ترسیم به کمک نرم افزار است. اتوکد مکانیکال نرم افزاری هست که امکان تهیه نقشههای انفجاری، لیست قطعات و شمارهگذاری خودکار آنها، همچنین امکان تهیه نقشههای دو بعدی و برشها از طرحهای سه بعدی، و همچنین امکان مونتاژ قطعات، امکان تحلیل مدل از نظر مقاومت مصالح، امکان استفاده از نرمافزارهای دیگر مانند انجام مراحل ماشین کاری NC را دارد و در کل در طول این دوره با تمامی این مقوله های آموزشی آشنا خواهید شد.

اگر مدل خیلی کوچک یا بزرگ بود، روی Scale کلیک و یک Scaling Factor انتخاب کنید. بعد از کوچک کردن زبانه مخصوص حرفه خودتان و انتخاب یکی از متریال ها، شروع به ترسیم مسیر یا قرار دادن تجهیزات کنید. بعد از انجام این کار، به طور خودکار مسیر مستقیم را قطع می کند، “T” را اضافه می کند و همه نقاط را به هم متصل خواهد کرد. همچنین به شما این امکان را می دهد که اطلاعات مربوط به کار را به یک پالت یا پایگاه داده کتابخانه ای مخصوص حرفه خودتان اضافه کنید. Nameplate، Item Number و Balloon اضافه میکنیم. وقتی به یک قطعه Catalog Value میدهید، برنامه بررسی میکند که آیا Item Numberای دارای این Catalog Value در قطعهای دیگر است یا خیر. با تشکر از توجه شما خیر مولف مجموعه آموزش eplan آقای مهندس سجاد مرادی کارشناس ارشد مهندسی برق کنترل می باشند.

آموزش اتوکد دوبعدی

پیش تر وب سایت خط معمار، فیلم های آموزش نرم افزار اتوکد را قرار دادیم که با استقبال خوبی از سوی کاربران روبرو شد. قدرتمند و حرفه ای موجود در این نرم افزار و همچنین دقت بالای آن در انجام پروژه های گوناگون اشاره کرد. این روزها داشتن یک تخصص مهم تر از داشتن مدرک است و اگر فقط به یک نرم افزار مانند اتوکد تسلط کامل داشته باشید، می توانید از طریق آن درآمد کسب کنید. برخی هم به خاطر پیچیدگی های احتمالی در تبدیل فایل های موجود یا زمان لازم برای یادگیری همه ابزار ها، دستورات، منو ها و گزینه های جدید، در مورد استفاده از نرم افزار MEP مردد هستند. شما کلاس های مجازی هم دارین؟ 2- شما می توانید این آموزش را هم به صورت پستی و هم به صورت لینک دانلود خریداری نمایید. این زبانه ها شامل تمام چیز های لازم برای چیدمان یک کار به صورت سه بعدی مثل دیوار ها، کف، لوله کشی ، آب پاش، پمپ ها، پانل ها و غیره بود.