سیستم امنیتی WIFI+GSM خانه هوشمند استر اسمارت دزدگیر هوشمند-امن باش

طبق باورها و شنیده های قدیمی همه ما گمان میکنیم که دزد همیشه نیمه شب به سراغ خانه می آید. که طبق بررسی های پلیس پیشگیری، بهترین زمان سرقت برای سارقین بین ساعات ۷شب تا ۱۰شب و درتایم پررفت و آمد است بدلیل اینکه درزمانهای شلوغ کمتر کسی درصورت خروج از خانه به اطراف خود توجه میکند و باتصور اینکه تنها دو ساعت و یا کمتر خانه را ترک میکنند نکات ایمنی را رعایت نمی کنند. حتما هنگام خروج از خانه با زیرکی، افراد و خودروهای ناشناس و مشکوک را زیرنظر بگیرید و سعی کنید کمترجلب توجه کنید. سارق اصلی درمنزل در پی پول جواهرات و دستیارش درکوچه و خیابان به قول معروف زاغ شما رامی زند.

  • دتکتور دود یا سنسور دود یکی دیگر از سنسورهای کارآمد دزدگیر اماکن است.
  • سنسور در و پنجرهدر سیستم دزدگیر هوشمند منزل، ابزار اصلی سنسورها هستند.
  • از این سنسورها در هر نقطه از ساختمان خود مانند ورودی ها، بالکن، راه روها، می توانید استفاده کنید.
  • بلندگو با قدرت صدای بالا نیز یکی از اجزای لاینفک دزدگیر است که باید در محفظه ای فلزی و با دوام قرار داشته باشد تا در اثر ضربه احتمالی دچار مشکل نشود .

این دزدگیرها دارای تنوع در سنسورهای امنیتی بوده که با توجه به شرایط محیطی و نیاز پروژه مورد استفاده قرار می گیرند. اطمینان حاصل کنید که سارقان نمی توانند درهای شما را با ضربه باز کنند یا درهای کشویی را از مسیر خود بلند کنند. حسگرهای در و پنجره و حسگرهای شکستن شیشه به عنوان بخشی از سیستم امنیتی خانه، لایه های حفاظتی بیشتری را اضافه می کنند.استفاده از نور به صورت روزانه باعث می شود حتی در روزهایی که باید تا دیر وقت کار کنید، به نظر می رسد که در خانه هستید. اگر آنها از زور برای نفوذ استفاده کنند، این یک حمله به خانه در نظر گرفته می شود. سیستم های امنیتی خانه اصولاً برای جلوگیری از ورود غیرقانونی به یک فضای محافظت شده در نظر گرفته شده اند، اما ممکن است در برابر تهدیدهایی غیر از سرقت یا سرقت مانند آتش سوزی یا سیل نیز محافظت کنند.

سنسور های دزدگیر خانه فایروال در مقایسه با دیگر برندها کامل بوده و با همین برند انواع چشمی حرکتی با سیم و بیسیم ,مگنت,سنسور لرزشی ,آژیر بیسیم و باسیم,پدال و… همچنین یک دزدگیر سیمکارتی مدل A560 نیز بر روی این سیستم امنیتی قرار دارد. خانه هوشمند درواقع به خانه ای گفته می شود که تمامی لوازم برقی آن را بتوان حتی از راه دور کنترل کرد و به آن دسترسی داشت.

طراحی و پیاده سازی سیستم های هوشمند-ساختمان امیرآباد

این مورد معمولا برای دیوارهای حیاط ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی اوقات اگر سیستم های دزدگیر را ندانید که چگونه آنها را کار یا نصب کنید، می توانند دلهره آور به نظر برسند. دانستن اینکه آلارم‌های شما می‌توانند به صدا درآیند می‌تواند بسیار اعصاب خردکن باشد، و شما نمی‌دانید چگونه صدای بلند را متوقف کنید، یا حتی پس از انجام این کار چه کاری انجام دهید. بیم لیزر ها هم درمحیط های بسته و هم درفضای باز کاربرد دارند و تا 150 متر و یا بیشتر امکان ایجاد محدوده پوشش دهی بین دو سنسور وجود دارد. صدای زنگ تلفنتان را کم کنید تا صدای زنگ خوردن آن از بیرون شنیده نشود.

پک دزدگیر بیسیم مکسرون MIPCCTV-MX4

در واقع مدیریت یک ساختمان بدون وجود حساسه های مختلف غیر ممکن خواهد بود . در زیر چند نوع از مرسوم ترین سنسورهای مورد استفاده در خانه هوشمند را مورد بررسی قرار می دهیم. فرستنده و گیرنده در مقابل یکدیگر قرار گرفته وهنگامی که پرتو مادون قرمز قطع شود سنسور به دستگاه دزدگیر اماکن اعلام میکند استفاده از چند پرتو یا کانال برای ایمنی هشدار کاذب از حیوانات خانگی و حیوان کوچک است. اما همیشه اینگونه نیست و سارقان راه‌های دیگری را انتخاب می‌کنند که وارد آن محیط شود و گاهی گمان می کنند شاید این علائم فقط جهت ترساندن آنها باشد و در اصل خبری از هیچگونه سیستم امنیتی حفاظتی نباشد، بنابراین شانس خود را امتحان می‌کند.

پنل دزدگیر هوشمند مکسرون MX-BA-PAN-03

اگر شما از قبل دزدگیر داشته‌اید حتما به هوشمندسازی آن فکر کرده‌اید. این سیستم‌ها امکان کنترل منزل از طریق تلفن همراه را در هر مکان و در هر زمان به شما می‌دهد. شما میتوانید بدون نیاز به سیم کشی و یا تغییر خاصی این سیستم هوشمند را نصب و راه فروشگاه لوازم دیجیتال امن باش اندازی کنید .

سیستم امنیتی WIFI+GSM خانه هوشمند استر اسمارت دزدگیر هوشمند-امن باش