دکوراسیون و طراحی داخلی رستوران سنتی-مدرن با استفاده از آجر – معماری و زندگی

هر رستوران کانسپت و شرایط خاص خود را دارد که باید مورد توجه قرار گرفته شود، پس طراحی آن نیز باید مختص به آن باشد. چمن مصنوعی در رستورانها به دلیل تردد بالایی که دارند بعد از مدتهای طولانی همچنان زیبا باقی می ماند. دکوراسیون اتاق پذیرایی کلاسیک و زیبا با طرح های متفاوت. یکی دیگر از پر هزینه ترین بخش های رستوران مربوط به تامین تجهیزات آشپزخانه خواهد بود. همان طور که در ابتدا اشاره کردیم، یک رستوران سنتی دارای ویژگی های خاصی است، از نورپردازی گرفته تا چیدمان فضا، سبک تهیه غذاهای ایرانی و یونیفرم کارکنان، حتی موسیقی که در این نوع رستوران ها پخش می شود هم بسیار مهم است.

برای این کار باید مسیری بصری را برای مشتری برنامه ریزی کنید و او را وادار کنید که از مسیری که می خواهید عبور کند. حس بویایی ما خیلی قوی تر از چیزی است که به نظر می رسد. علاوه بر این نورپردازی اولین چیزی است که مشتری را جذب می کند. نورهایی که در جای مناسب برای هر میز تعبیه شده اند، مشتری ها را به مراوده با یکدیگر تشویق می کند. توجه داشته باشید که مانند تمام موارد ذکر شده، نوع موزیک انتخابی نیز باید با سبک طراحی رستوران هماهنگ باشد. به سختی داشتم تحمل می کردم تا غذا تمام شود، اما طاقت نیاوردم و درخواست صورتحساب کردم. طراحی دکوراسیون کافی شاپ و رستوران می تواند در جذب مشتری موثرتر باشد ، بنابراین بهتر است هنگام طراحی فضای داخلی کافی شاپ به آن توجه کنید تا بتوانید دکوراسیونی شیک و متفاوت در کافی شاپ ایجاد کنید. در منازل قدیمی سنندج با توجه به سلیقه صاحب منزل و معمار ساختمان، اروسیهای گوناگونی ساخته شده است و یا حداقل کتیبه در وردی را به صورت اسلیمی درست میکردند.

نقش جقه جقه در معنای درخت سرو است که مظهر آزادی است و شکل تقریبی آن را به صورت درخت سرو فرض میکنند و سر نقش به صورت خمیده است و بدین معناست که مرد آزاده و آزاد فقط در مقابل معبود سر تسلیم فرود میآورد این نقش در استان کردستان بسیار دیده میشود و اکثر شیشههای آن به رنگ قرمز رنگ است در کل شهرستان فقط یک نمونه رنگ آبی وجود دارد. بدین صورت سعی کردند تا پروژه در میان بافت موجود برجسته تر به نظر برسد و به علاوه نما ارتباط بیشتری با کاربری ساختمان برقرار کند. گلدانهای مختلف گل بکار ببرید چون گلها به دکور شما طراوت بیشتری میدهند. این گیرنده ها قادر به دریافت و تشخیص حدود 10.000 بوی مختلف هستند!

طراحی داخلی رستورانطراحی داخلی رستوران سنتیطراحی داخلی رستوران مدرناهمیت طراحی داخلی رستورانغذا خوری ها و رستوران ها در ساعات مختلف روز مشتریان خاص خود را دارند. میتوانید از آجر، سبکهای فبلمهای هالیوودی و المانهای مناطق مختلف جهان برای طراحی یک رستوران شیک الهام بگیرید. طراحی داخلی رستوران در تهران با سبکهای منحصربهفرد این شرکت به مشتریان شما اجازه خواهد داد که با غوطهور شدن در یک محیط جدید و صرف غذا از شلوغیهای شهر تهران دور شده و به آرامش دست یابند. ایران کشورغنی از طرح و رنگ و قدمت در معماری، دارای سبکهای متعددی است. کافه رستوران از مکان هایی است که امروزه طرفداران بسیاری دارد.گاهی افراد برای گذر وقت و استراحت ،بساعت ها در کنار دوستان خود مینشینند و به گپ و گفتمان میپردازند.همه افراد به دنبال مکان های لوکس و خاص هستند.در پروژه ای که مشاهده میکنید سعی کرده ایم که از تلفیق سبک مدرن و سبک کلاسیک در کنار یکدیگر استفاده کنیم. در رابطه با استاندارد های طراحی رستوران در مقاله های پیشین به طور مفصل بحث نمودیم. همزمان با جذب و ورود مشتری به محیط، با دیدن گرما و صمیمیت موجود در فضا، احساس گرسنگی در آنها افزایش می یابد. نور گرم، درست بر خلاف نور سرد، گرما و صمیمیت به فضای شما می دهد.

اما برای رستوران های لوکس و گران قیمت، ترکیب موسیقی کلاسیک با بشقابی که توسط سرآشپزی بینظیر تهیه و تزیین شده، ترکیبی ایده آل خواهد بود. اگر فضای زیادی برای چیدن گلدان یا کاشت درخت ندارید، حتما از گلدان های دیواری استفاده کنید. در بازاریابی بصری، مشتری را با چشمانشان به محصول یا خدمات جذب می کنند. پس ابعاد مناسبی را برای اینکار در نظر بگیرید. درجه اهمیت سیستم تهویه در تابستان به حداکثر خود می رسد، پس مطمئن شوید که رستورانتان تهویه مناسبی دارد تا مشتری ها به سراغش بیایند. هریک ازن قشهای اصلی که شامل نقش اسلیمی و گره چینی است خود دارای نقشهایی فرعی است که در این میان، نقش جقه اهمیت ببیشتری از بقیه دارد. آشپزی روستایی و وسایل ساخته شده از چوب و افزودنی های ساده، در رستوران ها قابل توجه است. فراموش نکنید ترکیب رنگ های شاد در طراحی دکوراسیون به سبک ایرانی حرف اول را می زند. حال باید با دقت بسیار زیادی متریال ها را برای ایجاد فضای سنتی یا مدرن انتخاب کنید. پس اگر شما یک ایده عالی برای رستوران خود دارید، در انتخاب رنگ دقت کنید و از تاثیر آن بر مشتری غافل نشوید. انتخاب گل مناسب برای کافه باید با دقت زیاد و توجه به نکات مختلف صورت بگیرد.

سری اصلی شامل هشت بازی ویدیویی ترسناک بقا است که در مکانهایی که به نوعی به یک مجموعه تخیلی پیتزافروشی خانوادگی به نام «Freddy Fazbear’s Pizza» مرتبط است، در بیشتر بازیها، بازیکن نقش یک کارمند شبانه را بر عهده میگیرد، که باید از ابزارهایی مانند دوربینهای امنیتی، چراغها، درها و دریچهها برای دفاع از خود در برابر شخصیتهای متخاصم انیماترونیک که در مکانها ساکن هستند، استفاده کند. در این مطلب می خواهیم جنبه هایی را به شما یادآور شویم که اغلب مدیران و کارآفرینان آنها را نادیده می گیرند. سرویس بهداشتی مسئله ای است که اغلب توسط کارآفرینان فراموش می شود، اما مسئله ای بسیار مهم و حیاتی به شمار می آید. مطالعات بسیاری در رابطه با تاثیر موسیقی انجام شده است که نتایج آن نشان از تاثیر شگرف موسیقی بدون کلام نه تنها بر روحیه مشتریان و تحریک اشتهای آنها، بلکه بر تصویر ذهنی آنها از رستوران شما دارد. استفاده از عطر مناسب در فضا باعث پرواز ذهن ما در گذشته ها می شود و این تداعی خاطرات می تواند اشتهای هر کسی را برانگیزد. یک پیانو هم گوشه سالن بود که شانس بد ما اونروز کسی پیانو نمی نواخت ولی ظاهرا هر شب موزیک زنده هم بر پاست.

غذاهای کوچکی هم برای کسانی که به دنبال سرو غذای کم و ارزان تر در محیطی لوکس هستند نیز ارائه می کند. به وب سایت ما سری بزنید تا نمونه کارهای دیگری که در راستای دکور کافه و رستوران برای شما در نظر گرفته شده است را مشاهده کنید و اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید می توانید از طریق راه های ارتباطی ما با متخصصان طراحی داخلی نیز ارتباط برقرار کنید. همچنین اگر رستوران جدیدی در نزدیکی شما افتتاح شود آنها رستوران شما را فراموش می کنند و به سمت رستوران جدید کشیده می شوند. آنها بر بدن ما نیز تاثیر می گذارند. تنها زیبایی و چشم نوازی آنها است که مشتری را وادار به ورود به رستوران شما می کند. همچنین لازم به ذکر است که گفته شود در طراحی این نوع از رستوران ها در قسمت مبلمان آن طراحی خاص و ویژه ای در نظر گرفته شده است به طوری که مبلمان و تخت های رستوران به گونه ای طراحی شده اند که نشستن بر روی آن ها یک راحتی نسبی و خوبی را به همراه دارد و نسبت به طراحی مبلمان دیگر رستوران ها بسیار راحت و مناسب تر برای نشستن می باشند. کانسپت های متمایز در طراحی رستوران، تمهیدات مفصلی برای احساسات به وسیله ایجاد یک روح و احساس منحصر به فرد دارد که این امر مستلزم گذر از مبانی پایه است.

نور سرد برخلاف نور گرم باعث بالا رفتن صدای مشتری ها می شود و در فضا هرج و مرج احساس می شود. اگر از هیچ کدام از رنگ قرمز یا زرد استفاده نشود، در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ها و فست فودی ها استفاده از رنگ های گرم ضروری است؛ زیرا آن ها اشتها را تحریک می کنند. رنگ ها احساس متفاوتی را به مغز ما منتقل می کنند. از طرف دیگر آبی متابولیسم بدن ما را کاهش می دهد. در این مقاله سعی داریم شما را با طراحی دکوراسیون داخلی رستوران آشنا کنیم. اکثر افراد متوجه نمی شوند که مشتری ها برای گران بودن دکوراسیون رستوران شما به آنجا مراجعه نمی کنند. خیلی از رستوران ها به دلیل کوچک بودن فضای آشپزخانه، نمی توانند به مشتری های بیشتر خدمات طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی بدهند. حتی اگر شما بهترین غذای روی زمین را هم در رستورانتان سرو کنید، اما دکوراسیون داخلی رستورانتان مناسب نباشد، کسی مجدد به آنجا باز نمی گردد و آنجا را به کسی معرفی نخواهد کرد. در حال حاضر چون هزینه نصب و تولید اروسی بالارفته است و کاری پرطاقت است کسی به آموختن آن روی نیاروده است و فقط استاد نعمت الله محمودی به آموزش آن همت گمارده است و بسیاری از اروسیهای گذشته را که در حال نابودی بوده ایشان مرمت و بازسازی کرده است.

بسیاری از رستوران داران هزینه های گزافی را برای تبلیغات و خرید محصولات می کنند، اما هیچکدام از آنها بودجه ای را برای سرویس بهداشتی در نظر نمی گیرند. رنگ بندی درست در طراحی داخلی رستوران ایرانی شما می تواند محیط را بسیار دل انگیز تر کند و حس بهتری به مشتری انتقال دهد و باعث شود که رستوران شما به گزینه همیشگی اش تبدیل شود. افسوس که وظایف مدیر رستوران شامل دانستن نمی شود به انگلیسیدر سطح بالا در نتیجه، تنها بیش از 20 درصد از متقاضیان کار به زبان خارجی صحبت می کنند. درست است که دکوراسیون و کیفیت آن در انتخاب رستوران تاثیر دارد اما مشتری ها به اینکه شما گران قیمت ترین صندلی ها را از بهترین برند تهیه کرده اید و یا اینکه صندلی های معمولی را در یک حراجی خریده اید اهمیت نمی دهند. رستورانی سه طبقه، دارای بخش VIP و فضای باز که همه سلیقهها را پوشش میدهد.

هر فردی که برای غذا خوردن با خانواده، دوستان و آشنایان رستوران سنتی را انتخاب میکند، میخواهد لحظاتی را در فضایی پر از آرامش که به دکوراسیون آن نیز توجه زیادی شده است، بگذراند و بر روی میز و صندلیهای چوبی و دکوراسیونی جذاب غذا بخورد که در ساختشان از طرحهای سنتی و نمادهای به کار رفته در برخی جاذبههای تاریخی و خانههای قدیمی استفاده شده است. مدیر باید نه تنها ویژگی های حرفه ای داشته باشد، بلکه بتواند با بازدیدکنندگان ارتباط برقرار کند و هر گونه موقعیت درگیری را حل کند. درست است که شما برای طراحی و دکوراسیون رستوران خود آزاد هستید و می توانید مطابق سلیقه خودتان آنجا را چیدمان کنید، اما باید بخاطر داشته باشید که هر چه طرح شما بیشتر به سمت شیشه های مدرن، فلز، رنگ های سرد، فرم های سلب و نورپردازی زیاد گرایش داشته باشد، کمتر حس گرسنگی را به مشتری ها القا می کند.