خرید پک کتاب های کمک درسی سال دهم تجربی با 20% تخفیف کتاب لند | ketabko

خرید پک کتاب های کمک درسی سال دهم تجربی با 20% تخفیف کتاب لند | ketabko

در ادامه به معرفی کلی کتاب های تست، درس پک و فضایی این انتشارات که از کتاب های کمک درسی برتر دهم تجربی هستند، پرداخته شده است. این انتشارات، سال‌های سال است که یارویاور دانش‌آموزان مقاطع مختلف تحصیلی است. هدف کتاب های این انتشارات، آموزش کامل آن چیزهایی است که در کتاب های درسی به آن‌ها پرداخته شده. این کتاب ها سعی دارند تا ابهامات دانش‌آموزان را در زمان نبودِ معلم‌هایشان از بین ببرند.

کتاب میکرو طلایی تست دین و زندگی کامل کنکور گاج

کتاب های میکرو گاج، یکی از کتاب های کمک درسی برتر دهم تجربی هستند که برای آمادگی کنکور دانش‌آموزان طراحی خرید کتاب کمک درسی دهم تجربی شده است. این کتاب ها، درس‌نامه‌هایی کامل به همراه نکات تستی و مهم برای پاسخ‌گویی به سؤالات کنکور و آزمون‌های آمادگی آن دارد. در کنار این درس‌نامه‌ها، تست‌های تألیفی و کنکور طبقه‌بندی شده زیادی ارائه شده است؛ همچنین پاسخ‌نامه تشریحی برای این سؤالات در نظر گرفته شده که در نوع خود درس‌نامه‌ای مفید محسوب می‌شود. در این کتاب، سطر به سطر کتاب پوشش داده شده و از هیچ نکته‌ای به‌راحتی عبور نشده است. کتاب تست انتشارات خیلی سبز، در مبحث تست، در گروه بهترین کتاب کمک درسی دهم تجربی قرار می‌گیرد. این کتاب شامل درس‌نامه‌های مفهومی و کامل است و با مثال‌های زیاد آن سعی شده تا مفاهیم به طور کامل آموزش داده شوند و در ادامه آن، تست‌های زیادی به همراه پاسخ‌نامه کاملاً تشریحی وجود دارد.

  • اگر می‌خواهید کتاب های کمک درسی برتر دهم تجربی را بشناسید و یا می‌خواهید خرید کتاب کمک درسی دهم تجربی با تخفیف داشته باشید، با این مطلب کتابانه همراه باشید.
  • همه کتاب ها از همه انتشارات ها با ۲۰٪؜ تخفیف کنکوری های ۹۹، با اطلاعات کافی کتاب بخرید…
  • درسنامه این کتاب بسیار کامل و مطالب مختلف کتاب درسی در آن ذکر شده است.
  • به صورت 24 ساعته و در تمامی لحظات توان و تلاش مان را در جهت بهبود خدمات مان بکار می گیریم تا خیال شما همواره آسوده باشد.

جهت آشنایی و کسب آمادگی لازم برای حل هرگونه سوال تستی مناسب است. فارسی دهم مبتکران درسنامه بسیار کاملی دارد و تمامی مطالب کتاب درسی را در بر می گیرد. فارسی دهم طالب تبار مبتکران مناسب رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی می باشد. ریاضی دهم سری میکرو طبقه بندی را آقایان علیرضا شعبانی نصر و محمدحسین صابری نوشته اند.

کتاب های IQ (آی کیو) دهم تجربی گاج

کتاب شیمی دهم تست مبتکران (جلد دوم) در دسته کتاب های آموزشی و حل تست قرار می گیرد. در این کتاب مانند جلد اول مطالب کتاب درسی به خوبی و کامل آموزش داده شده است و کتاب شامل تست های متنوع و زیادی است. کتاب جامع زیست شناسی دهم نسل جدید نشر الگو (جلد اول) در دسته کتاب های آموزش و تست است.

بیشترتست های این کتاب سطح آسان و متوسطی دارند و از تست های سطح بالا خبری نیست. این کتاب 624 صفحه دارد و توسط دکتر حمیدرضا زارع گردآوری شده است. فصل اول ۱۵۹ تست، فصل دوم ۳۲۹ تست، فصل سوم ۲۷۸ تست، فصل چهارم ۴۹۴ تست، فصل پنجم ۳۲۰ تست، فصل ششم ۳۷۱ تست، فصل هفتم ۲۳۳ تست دارد.

کتاب کمک درسی دهم تجربی