باربری فرحزاد

https://sepandbar.com/freight-farahzad/

ارائه خدمات در باربری فرحزاد

یکی از مهم‌ترین خواسته‌های شما در حین اسباب‌کشی امنیت وسایلتان است که در حین جابه‌جایی به آنها آسیبی وارد نشود. پس برای رسیدن به این خواسته باید به یک شرکت معتبر که زیر نظر اتحادیه و مراجع قانونی باشد مراجعه کنید. باربری فرحزاد با داشتن تمامی مجوزهای رسمی این اطمینان خاطر را در شما ایجاد خواهد کرد و با خیالی آسوده می‌توانید اسباب‌کشی خود را به آنها بسپارید.

در وضعیت کنونی که در مملکت ما وجود دارد کنترل کردن هزینه‌ها اهمیت زیادی خواهد داشت؛ بنابراین این اتوبار با درنظرگرفتن شرایط اقتصادی کمترین هزینه را برای حمل بار مشتریان خود در نظر گرفته است. این هزینه‌ها با کسر 20 درصد از تعرفه‌های اتحادیه ارائه می‌شود تا رضایت شما را به دنبال داشته باشد. یعنی در تمام خدماتی که باربری فرحزاد ارائه می‌دهد از بسته‌بندی گرفته تا جابه‌جایی و حمل بار به سمت مقصد از مجموع هزینه‌ها یک‌پنجم آن کسر خواهد شد. حتی در بسیاری از فصل‌ها مشتریان می‌توانند از تخفیفات بیشتر این اتوبار بهره‌مند شوند.

سرویس بیرون و درون‌شهری در اتوبار فرحزاد

مشتریان این باربری را می‌توان به دودسته تقسیم کرد عده‌ای که جابه‌جایی را در سطح شهر تهران انجام می‌دهند و دسته دیگر که قصد ارسال اثاثیه به شهرستان‌ها را دارند. سرویس‌های داخل شهر هزینه کمتری نسبت به شهرستان‌ها خواهد داشت. در امور بیرون شهری دقت و تجربه بیشتری نیاز خواهد بود چرا که حمل بار در مسیر طولانی نیاز به مهارت بیشتری دارد.

اتوبار فرحزاد با داشتن ماشین‌های متنوع و رانندگان ماهر و آشنا به مسیر و با رعایت قوانین به بهترین نحو بار شما را به مقصد موردنظرتان خواهد رساند. کامیون‌های دوجداره مسقف و موکت‌کاری شده که مجهز به تعداد زیادی پتو بوده که از ضربه و آسیب‌دیدن لوازم در حین حمل بار به شهرستان جلوگیری خواهد کرد. اگر هم حجم و میزان وسایل شما کم باشد از سرویس‌های وانت‌بار و نیسان این باربری می‌توانید استفاده کنید.

باربری فرحزاد به‌صورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل نیز آمادگی خدمت‌رسانی به مشتریان خود را داشته و یک اسباب‌کشی بدون دردسر و استرس را برایتان رقم خواهد زد.