ارورهای پکیج ایران رادیاتور کد های خطا پکیج دیواری ایران رادیاتور الکتروخدمات | parsepackage

L36ffL24 FF k24 ff و سایر پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور می تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج شود. در مدل های دجیتال پکیج های ایران رادیاتور روی نمایشگر دستگاه حروف E به نمایش در می آید که نشان دهنده خطایی در کارکرد و قسمتی از دستگاه مدل های دیجیتال ایران رادیاتور است. کد خطای ۵۰ ۶۰ در ایران رادیاتور به معنی خرابی آن تی سی ntc شوفاژ می‌باشد.

  • شرکت تعمیرات تخصصی لوازم‌خانگی دیجی امدادرسان با بهره گیری از تجربیات تعمیرکاران حرفه‌ای خود آماده خدمات‌رسانی به مشتریان عزیز در زمینه تعمیر پکیج‌دیواری ایران‌رادیاتور خود می‌باشند.
  • در ادامه مدل های مختلف ایران رادیاتور که به 6 دسته بسیار متفاوت تقسیم شده است، را نام بردیم.
  • کامل ترین بانک ارور پکیج ایران رادیاتور مدل‌های آنالوگ را در موارد زیر به طور کامل بیان کرده ایم همچنین می‌توانید جهت تعمیرات پکیج ایران رادیاتور به سایت ما سر بزنید.
  • این کد خطا در پکیج ایران رادیاتور به قسمت فن مربوط می‌شود.

در این قسمت توضیحاتی را در خصوص کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور در این مدل های دیجیتال را بیان می کنیم. خطای e41 پکیج ایران رادیاتور نشان دهنده خراب بودن ترمیستور آبگرم مصرفی می‌باشد و با تعویض بودن ترمیستور ntc برطرف می‌شود. تمامی خطاها و ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل آنالوگ و دیجیتال  را در این متن  گرداوری کردیم تا مصرف کنندگان پکیج دیواری ایران رادیاتور از روی لیست خطاهای پکیج ایران رادیاتور بتوانند عیب یابی پکیج ایران رادیاتور رو خودشان انجام بدهند . هزینه رفع کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور با توجه به وضعیت کلی پکیج مشخص می شود. در صورتی که مشکل پکیج جزئی باشد هزینه های تعمیر کمتر خواهند بود اما اگر تکنسین ها برخی از قطعات پکیج را تعویض کنند در اینصورت هزینه تعمیر نیز بالا می رود.

دقت داشته باشید که ارور ۸۰ پکیج ایران رادیاتور مربوط به کار نکردن پمپ سیرکولاسیون می‌باشد که به دلیل عدم گردش آب در مدار سیستم بروز می‌کند و با ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور ارتباطی ندارد. این پکیج شوفاژ دیواری به نوعی کلید ایمنی دودکش مجهز است که در صورت مسدود شدن مسیر دودکش و یا بروز مشکل در مدار تخلیه دود یا مکش هوا، بلافاصله دستگاه را به طور خودکار خاموش می‌نماید. در این حالت مشعل خاموش می‌گردد و بر روی نمایشگر دیجیتال علامت به حالت چشمک‌زن در می‌آید و LED در حالت زرد چشمک‌زن قرار می‌گیرد، اما فن همچنان به کار خود ادامه می‌دهد. روش رفع اشکال کدهای E01 , E02 , E03 دسته انتخاب وضعیت ۳ را در حالت (قطع موقت/راه‌اندازی مجدد) قرار دهید سپس بعد از ۵ الی ۶ ثانیه با توجه به فصل، آن را در یکی از وضعیت‌های تابستانی و یا زمستانی بگذارید. در صورت بروز مجدد این مشکل، باید سیستم‌های احتراق (سیستم جرقه‌زن و خروج دود) و بخش مدار هیدرولیک توسط سرویس‌کار مجاز بررسی شود. اگر با وجود توضیحات ما هنوز در مورد کد خطای پکیج ایران رادیاتور سوالی داشته باشید می توانید با استفاده از شماره تماس های زیر با مشاوران ما در مرکز فروش ارتباط برقرار کنید.

ارورهای 30 40 50 پکیج ایران رادیاتور

ارور ۵۰ ۷۰  پکیج ایران رادیاتور  نشان دهنده خراب بودن ترمیستور ابگرم مصرفی میباشد. به عنوان مثال اگر ارور E2 پکیج ایران رادیاتور را روی نمایشگر پکیج خود مشاهده کردید، نشان می دهد که شعله پکیج شما ایراد دارد و می‌تواند به دلایل مختلفی مانند قطع بودن گاز، خرابی شیر برقی، خراب بودن یون تشخیص شعله و … رخ داده باشد. دیجی امداد رسان یکی از نمایندگی های مجاز و فعال فروش قطعات پکیج دیواری و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شهر تهران بوده و با تعمیر اصولی باعث بهبود عملکرد پکیج شما می شود این مرکز آماده خدمت رسانی به تمامی محلات شرق تهران، جنوب، شمل، غرب می باشد. این مجموعه دارای یک تیم پشتیبای قوی در زمینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور و همچنین شناسایی کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور می باشد  که در هر ساعت از شبانه روز آنادگی لازم برای پاسخگویی به شما عزیزان را دارد. از آن جا که کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور هر کدام به دلایل متعددی رخ می دهد، میزان مشکل آن نیز متفاوت می باشد. از این رو نمی توان قیمت مشخصی را برای رفع ارور پکیج ایران رادیاتور در نظر گرفت.

ارور 507080 پکیج ایران رادیاتور

ارور e51 ایران رادیاتور که معادل با روشن و خاموش شدن چراغ‌های LED شماره 40، 60 و 80 پکیج‌های آنالوگ ایران رادیاتور است مربوط به ضعیف شدن پرشر سوئیچ هوا، بسته بودن مسیر خروج دود در دودکش و یا پیچیدن باد در داخل آن می‌باشد. اگر پکیج شما مشکل یا خطایی ایجاد کرد، اغلب یک کد خطا را نشان می‌دهد تا به شما در تشخیص آن در پنل جلویی کمک کند. در اینجا در گرمایش پکیج، ما می‌خواهیم مطمئن شویم که مشتریان ما تا آنجا که ممکن است اطلاعات و کمک بیشتری داشته باشند، بنابراین در زیر لیستی از کامل ترین بانک ارور پکیج و کلیه کدهای خطای پکیج با برندهای مطرح ایجاد شود، تهیه کرده ایم.

ارورهای پکیج ایران رادیاتور کد های خطا پکیج دیواری ایران رادیاتور الکتروخدمات | parsepackage