اتاق فرار قیمت و رزرو آنلاین اسکیپ روم | allescape

از این جهت نیازی نیست بابت بی‌تجربه بودن و بلد نبودن قوانین اتاق فرار، نگرانی داشته باشید. تحقیقات نشون دادن که بعد از انجام بازی‌های فکری مثل اتاق فرار، مهارت‌های حرکتی ظریف مثل هماهنگی دست و چشم و آگاهی فضایی افزایش پیدا میکنه. البته از بدو تولد دانش و آگاهی ما از دنیای اطراف هر روز افزایش پیدا می‌کنه اما کارهایی مثل حل معما، به تقویت سریع‌تر این مهارت‌ها کمک می کنه.

اتاق فرار زاده جن

خیر متاسفانه هیچ وسیله ای داخل اتاق برده نمیشه و فقط اشخاص داخل اتاق میرن، اتاق فرار جوری تعبیه شدن که شما نیاز به نور اضافی و یا وسیله دیگه ای نخواهید داشت. فقط افراد بالای 16 سال می‌‌توانند در این بازی‌‌ها شرکت کنند و مناسب کودکان نیست. در این بخش به رایج‌ترین پرسش‌های مربوط به اتاق فرار پاسخ داده شده است. ترس یک پارامتر کاملا نسبی است و در اتاق فرار نیز، این مسئله صدق میکند. استفاده (کپی) از مطالب این وبسایت تحت هر عنوانی بدون اجازه مکتوب پیگرد قانونی دارد. تمام حقوق وب‌سايت متعلق به شرکت توسعه سرگرمی نوین کاوش و‌ معما (گروه سرگرمی آفلاین) است.

کارت بازی کودتا (COUP)

چند مرد و زن غریبه، به خیال بردن جایزه ای ۱۰ هزار دلاری، وارد ساختمانی می شوند، که فرار از آن تقریباً غیرممکن است. © تمام حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت سفرهای علی‌بابا است. گروهک‌های مافیایی قصد دارند مخفیگاه مافیای چین را پیدا کنند و اژدهای سرخ را شناسایی کنند.

اتاق فرار – اسکیپ روم

اتاق فرار قیمت و رزرو آنلاین اسکیپ روم | allescape نحوه انجام بازیداستان را جدی بگیرید و تلاش کنید از همان ابتدا به دنبال سرنخ بگردید. اگر در حین روند بازی دچار مشکل شدید، از اپراتور درخواست کمک کنید. تنها این راهنمایی‌های کوچک به شما کمک می‌کنند تا زودتر از رزرو اسکیپ روم مهلکه خارج شوید.

نمی‌توان گفت که مخاطبان اتاق فرار، افراد و یا گروه‌های خاصی هستند که در این بازی شرکت می‌کنند. تجربه نشان داده است که مخاطبان اتاق فرار دارای جنسیت، رنج سنی و یا گروه شغلی مشخصی نبوده و دایره مخاطبین آن تقریبا همه افراد را شامل می‌شود. حتی جالب است بدانید که اتاق فرار، بازی ای است که در برخی از کشورها، سر از مدارس و حتی شرکت‌ها نیز درآورده است. مطمئنا می‌توان گفت که بازی اتاق فرار به دلیل نزدیک بودن به فضای دنیای واقعی، می‌تواند برای تک تک بازیکنان مزایایی نیز داشته باشد. به همین دلیل به بررسی بهترین و مهمترین مزایای آن خواهیم پرداخت.

  • داستان از این قرار است که یک قتل در شب تولد اتفاق افتاده است و شما باید با جمع‌کردن مدرک جرم در صحنه، قاتل مدنظر را دستگیر کنید.
  • برای مثال در یک اسکیپ روم حرفه‌ای ممکن است شما بتوانید با گوش دادن به صدای یک جسم، رمز اتاقی را بیابید.در نهایت این جلوه‌ها هستند که شور و انگیزه‌‌‌‌ی خوشایندی را به شما منتقل می کنند.
  • در این ژانر، سختی بازی در حل معماهای پیچیده و دشوار نیست بلکه رویارویی با اتفاقات پیش‌بینی‌نشده و دلهره‌آور است که استرس ناشی از آن قدرت تمرکز و فکرکردن را تا حد زیادی از شما می‌گیرد.
  • اگر همراه خود قصد دارید یک کودک ۱۰ ساله بیاورید، مشکلی ندارد، اما کودکان به تنهایی نمی‌توانند شرکت کنند.
  • اگر تا حالا تجربه شرکت در بازی اتاق فرار (اسکیپ روم) رو نداشتید و تازه کار هستید سعی کنید بازی رو انتخاب کنید که ژانر ساده تری داره و تنوع معماهای درون بازی کمتر باشه.
  • به همین دلیل اگر از فضاهای تنگ و کوچک هراس دارید، در این بازی شرکت نکنید.