آموزش پرایس اکشن رایگان 2022 پرایس اکشن جامع و تصویری-آکادمی حسینی فایننس

حال که قیمت به 15 رسیده و تریدر ها احساس می‌کنند که سود لازم رو از این معامله گرفته‌اند و آن معامله را می‌بندند. برای اینکه خریداران قیمت 10، هم‌اکنون در حال برداشت سود هستند قیمت به 13 نزول می‌کند. ولی بازار دست خریداران است چون فکر می‌کنند قیمت بازار برای این معامله منصفانه است و دوباره شروع به خرید می‌کنند و قیمت روند صعودی را از آموزش بورس را از کجا شروع کنیم حسینی فایننس پیش می‌گیرد. پرایس اکشن یکی از بهترین استراتژی‌های معاملاتی در دنیا محسوب می‌شود. پرایس اکشن به معامله‌گر قدرت تحلیل در هر شرایطی از بازار را می‌دهد که این تحلیل‌ها باعث کسب سود مداوم در بازار می‌شود.

آموزش پرایس اکشن: بررسی الگوهای مهم و نکاتی درمورد کار با آن

پس یادخواهید گرفت که فقط اطلاعات مورد نیاز خود را بررسی کنید و اطلاعات اضافی را کنار بگذارید. با زبان قیمت آشنا خواهید شد تا بتوانید با نگاه به قیمت و چارت حرفهای قیمت را بشنوید. با ما در این جلسات از دوره رایگان Price Action همراه باشید.

به عنوان مثال برای تحلیل بنیادی، باید به پارامتر های بنیادی شرکت ها یا ارز ها دسترسی داشته باشیم. در تحلیل تکنیکال، باید نمودار ها و چارت ها، ابزار های تحلیلی مانند فیبوناچی و خط روند ها و … را داشته باشیم. اصطلاح “پرایس اکشن” صرفاً مطالعه حرکت قیمت یک اوراق بهادار است. معامله‌گران با استفاده از استراتژی‌های پرایس اکشن تاریخچه قیمتی را بررسی می‌کنند تا سرنخ‌هایی برای حرکت بازار شناسایی کنند. متداول‌ترین شاخص پرایس اکشن، مطالعه روندها و میله‌های قیمتی است که جزئیاتی مانند قیمت باز و بسته شدن بازار و سطح پایین و پایین آن در یک بازه زمانی خاص را ارائه می‌دهد. در آموزش پرایس اکشن با محدودیت ها و مزایای این تکنیک به خوبی آشنا خواهید شد.

  • لازم به ذکر است دانشپذیران برای فعالیت در این بازار پس از اتمام دوره آموزش تخصصی پرایس اکشن به هیج کلاس آموزشی دیگری برای فعالیت در بازار های مالی و سرمایه گذاری نیاز نخواهند داشت.
  • سلام حامد جان ممنون به خاطر زحماتی که تو سایت بی نظیرت میزنی و اینهمه اطلاعاتو تو یه جا برامون فراهم میکنی.
  • شما می توانید برای آموزش پرایس اکشن از دوره فرزین صدوقی در این رابطه استفاده کنید.
  • در عین اینکه ساده ترین متد معامله گریست ، اما دقیق و پایدار است.
  • با سلام بر شما، در این دوره آموزشی سعی شده تا یکی از قوی ترین استراتژی های معاملاتی بازار های مالی معرفی شود.
  • در بخش آموزش، آموزشگاه سهامیر دو دوره آموزشی جهت آموزش تحلیل حرکات قیمتی یا تحلیل پرایس اکشن در بازار فارکس وجود دارد.

پس عبارت «آموزش پرایس اکشن» شاید به تنهایی، عبارتی درست نباشد مگر اینکه همراه با این عبارت، سبک آموزش نیز بیان شود. یعنی بهتر است مثلا بگوییم آموزش پرایس اکشن به سبک البروکس یا آموزش پرایس اکشن به شیوه سم سیدن. این ابزارها در اصل صرفا ابزارهایی کمکی هستند و نباید تبدیل به ملاکِ اصلی ما در تصمیم‌گیری های معاملاتی شوند. اندیکاتورها مانند سایۀ قیمت هستند و توجه کردن بیش از حد به آنها معامله گر را به اشتباه می‌اندازد زیرا این ابزارها سیگنال‌های کاذب بسیار زیادی صادر می‌کنند. پرایس اکشن سبب کاهش حداکثری استفاده از اندیکاتور‌ها می‌شود به همین دلیل است که چارت اکثر پرایس اکشن کارها تقریبا خالی از هر نوع اندیکاتور است. علت این موضوع این می‌باشد که تنها ابزار مورد استفاده در آموزش کامل پرایس اکشن پیشرفته، نمودار قیمتی می‌باشد.

به صورت کلی برای معامله گران و تریدرهای فعال در زمینه خرید و فروش، دو روش برای تحلیل بازار وجود دارد؛ یکی روش تحلیل فاندامنتال و دیگری تحلیل تکنیکال که پرایس اکشن در واقع قسمت مهمی از تحلیل تکنیکال است. اما باتوجه به تجارب آموزش پرایس اکشن، معامله گری که محدوده های حمایت و مقاومت را بکار گیرد، قادر به شناسایی و فیلتر نویزهایی است که در این محدوده رخ می دهند. شما لازم نیست یک معامله گر حرفه ای با تجربه زیاد باشید تا سیگنال ها را درک کنید و در نهایت یک تصمیم معاملاتی خوب بگیرید. با آموزش پرایس اکشن، می‌توانید روندهای بازار را شناسایی کنید که این، امکان معامله با روند بازار را برای شما فراهم می کند. در این مقاله به معرفی یکی روش‌های ساده،‌ جذاب و درعین حال پول‌ ساز در معامله‌گری بازارهای مالی، یعنی پرایس اکشن پرداختیم.

همچنین ممکنه قیمت بعضی وقت ها برخلاف روند بازار حدکت کنه ولی با نگاه کردن به بازه های زمانی طولانی تر می تونیم این رو فهمید که در این حالت بازار فقط در حال استرحات برای ادامه روند هست. همچنین نکته قابل توجه این هست که روند ها معمولا با سقف های بالاتر و کف های بالاتر در روند صعودی و یا سقف های پایین تر و کف های پایین تر در روند نزولی محسوب میشن. سلام دوست عزیز، حتما که تمامی دوره های عالی هستند و چون ما در این دوره ها شرکت نکرده ایم، هیچ نظری در خصوص دوره های مذکور نداریم. اما با توجه به نظرات شرکت کنندگان سال های قبل در دوره های حامی تریدر؛ مشخص میشود که این دوره از نظر ارتباطی بین مدرس و دانشجو فوق العاده عمل میکند. و همچنین روش تدریس به گونه ای است که تمامی شرکت کنندگان، چه آنهایی که تجربه قبلی دارند و چه آنهایی که برای اولین بار در این دوره شرکت می کنند از جلسات نهایت استفاده را می برند. مثلا اگر از اندیکاتورها نیز استفاده کنیم، ممکن است تلاقی بین یک الگوی شمعی، یک سطح حمایت یا مقاومت، و همچنین یک اندیکاتور (مثلا میانگین متحرک) پدیدار شود، و یا چندین الگو پشت سر هم به ما سیگنال خرید یا فروش بدهند.

هدف سبک ال بروکس

آموزش پرایس اکشن رایگان 2022 پرایس اکشن جامع و تصویری-آکادمی حسینی فایننس