آزمون زبان دولینگو | iranbritish

شاید از خودتان بپرسید چرا نام Doulingo را برای این برنامه انتخاب کرده‌اند. آزمون‌های مختلفی برای تعیین سطح زبان طراحی شده که هریک ویژگی‌های منحصر به‌ فردی دارند. علاوه‌بر آیلتس و تافل، آزمون دولینگو هم از تست‌های معتبر تعیین سطح زبان است که بعضی از ادارات، دانشگاه‌ها و سازمان‌ها در کشورهای مختلف آن را می‌پذیرند. برنامه‌ی دولینگو فقط در حوزه‌ی آموزش زبان انگلیسی طراحی نشده است.

با توجه به این‌که دولینگو رایگان است و اگر جدی آن را دنبال کنید، توانایی این را دارد تا یک زبان را در سطح ابتدایی به شما یاد دهد، ارزش وقتی را که روی آن می‌گذارید دارد. نحوه یاددهی دولینگو بر اساس هر زبان متفاوت است و علت این مسئله را می‌توان درک کرد. با این حال، چیزی که بین تمامی دوره‌های دولینگو مشترک است، طبقه‌بندی شده بودن مطالب است. در دولینگو تمامی مطالب به شکل کم‌نظیری طبقه‌بندی شده تا شیب یادگیری به درستی طی شود.

مقایسه نمره آزمون زبان انگلیسی دولینگو (Duolingo) با آزمون­های تافل و آیلتس

تعیین سطح به صورت رایگان به هر دو شکل حضوری و آنلاین به صورت مصاحبه با سوپروایزر دپارتمان زبان انگلیسی برگزار می شود. همان طور که بین آزمون آیلتس IELTS وتافل TOEFLنمی توان درجه ی سختی را مشخص کرد، برای تست انگلیسی دولینگو Duolingo نیز نمی توان گفت که نسبت به آن ها سخت تر یا آسان تر دولینگو است. طبق نظر بسیاری از زبان آموزان فرمت تست زبان دولینگو Duolingo استرس زا نیست اما راحت تر از سایر آزمون ها هم نیست. این منابع در هر دو حالت حضوری و آنلاین مورد استفاده می باشند و از جمله بهترین و بروزترین منابع برای یادگیری، آموزش و آماده سازی برای آزمون دولینگو می باشند. این آزمون از سایر آزمون های زبان انگلیسی ارزان تر بوده و همچنین برای اینکه بدانید در چه مراکزی مورد اعتبار می باشد می توانید به سایت دولینگو مراجعه کرده و لیست مراکز را مشاهده نمایید.

  • سازندگان دولینگو هیچ‌وقت ادعا نکردند که دولینگو قرار است کاربرانش را استاد زبان کند.
  • در این بخش 20 ثانیه فرصت دارید تا با کلیک بر روی گزینه Recording جمله مربوطه را بخوانید و صدای خود را ضبط کنید.
  • امکان پرداخت قسطی وجود ندارد و هزینه باید به صورت یکجا پرداخت شود و در صورتی که مبلغ کامل پکیج های تخفیفی کلاس های خصوصی تسویه شود شامل تخفیف های اعلام شده می شوید.

انتخاب زبان دولینگو هم در راهنمایی شما برای استفاده از بخش‌های مختلف و هم در دسترسی به زبان‌های آموزشی تاثیر می‌گذارد. جدا از مزایایی که برای استفاده از آزمون دولینگو برشمردیم، یادگیری زبان با استفاده از این اپلیکیشن دارای معایبی نیز می‌باشد که در جدول زیر به بررسی برخی از معایب آن اشاره شده است. • پس از تعیین سطح، می‌توانید برای خود حساب کاربری ایجاد کنید و یا اگر تمایلی به این کار ندارید؛ گزینه later را انتخاب نمایید. یعنی این اپلیکیشن با ایجاد فضایی جذاب، شما را به گذراندن ساعات و دقایقی در روز برای یادگیری زبان مورد علاقه‌تان از طریق بازی و سرگرمی تشویق می‌کند. در ادامه با توضیح اپلیکیشن دولینگو به سوال شما در مورد چگونه با دولینگو انگلیسی یاد بگیریم نیز پاسخ خواهیم داد. برای افرادی که در طول هفته نمی توانند در کلاس های آموزشی شرکت نمایند کلاس های فشرده آخر هفته تعبیه شده اند تا براحتی بتوانید به یادگیری زبان بپردازند.

تعیین سطح آنلاین آزمون دولینگو و CEFR

به این صورت که زبان مبدا را انگلیسی انتخاب کنیم و زبان جدید را به عنوان زبان مقصد در نظر بگیریم. به خاطر همین رویکرد، دولینگو ما را به صرف دقایقی از روز برای تمرین و یادگیری زبان به صورت بازی و سرگرمی، تشویق می‌کند. در این نوشته، می‌خواهیم امکانات و نحوه یادگیری زبان با این اپلیکیشن و برنامه محبوب را بررسی کنیم. اما اگر به یکی از این سی زبان مسلط باشیم، می‌توانیم با استفاده از اپلیکیشن یا سایت دولینگو به یادگیری زبان جدید بپردازیم.

کتاب آموزشی مورد استفاده در دوره دولینگو

آزمون زبان دولینگو | iranbritish